bár megviccelt már, a markersben rajzolthoz képest mást mutat...(többen szóltak már)
de a munkahelyen nem rajzolgathatok..)
bár megviccelt már, a markersben rajzolthoz képest mást mutat...(többen szóltak már)
de a munkahelyen nem rajzolgathatok..)
http://stooq.com/q/a/?s=raba.hu
hát csak ennyi...rányomsz a bol-ra
örülök, hogy megtaláltatok...)
nem hangsúlyoztam, de a fülescsészénél a forgalommal való kitörés nagyon fontos
én csak tanulom a TA-t, ezért kérek megerősítést
és persze poziból, még meg van a 850-es és 900 feletti pakkom, némi napizással javítva
Jól.
Én már tegnap este megrajzoltam magamnak, gondoltam berakom ide, de lebeszéltem magam.
Minek strapáljam, mikor senkit nem érdekel ez a papír.
De neked jó szemed van, hogy észrevetted.
Viszont forgalom kell,mert ez a pénteki, mai napi kitörési kísérlet így kudarcra van ítélve.
200-300 millás napi forgalom szükségeltetik az üdvözüléshez.
igen, legalábbis szerintem
hm...a stooq megviccelt..
más
napos charton fülescsészét vélek felfedezni...csésze alja-teteje 850-920...ha forgalommal kitör, akkor 920+70=990 a célár...
jól látom?
óráson a bollinger aljáig letették
támogatom elképzelésedet...
950 áttörését sasolom..
forgalom kellene..
:-)
Utána 1200-ig szinte szabad az út.
Jó esély mutatkozik most rá karácsonyig.
A papír bika, veszem.
Rajtam nem múlik az örömünnep. :-)
Megint belevettek.
El fog ez is indulni nemsokára szvsz.
Azt a retro 1000-ről pillanat alatt 1050-re emelkedést szeretném újra átélni. :)
Vettem a meglévő pakkhoz még.
940-950 fölött nagy emelkedés jöhet.
Figyeljünk....