Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #307329:-)
Utána 1200-ig szinte szabad az út.
Jó esély mutatkozik most rá karácsonyig.
A papír bika, veszem.
Rajtam nem múlik az örömünnep. :-)
:-)
Utána 1200-ig szinte szabad az út.
Jó esély mutatkozik most rá karácsonyig.
A papír bika, veszem.
Rajtam nem múlik az örömünnep. :-)