Regisztráció Elfelejtett jelszó

ZENE-Stock

Re: Pokolgép - A jel

#289274 banyaiz Előzmény: #289264

:) mármint ide bemásolni? :D

én úgy szoktam youtubeon kijelölöm, szerkesztés, másolás, itt pedig beillesztés, de ha nem erre gondoltál akkor elbujdosok. :D

Re: Pokolgép - A jel

#289273 banyaiz Előzmény: #289264

van itt biztos néhány informatikai guru aki tud segíteni, én sajnos nem vagyok ennyire otthon témában. :D

Re: Pokolgép - A jel

#289272 Fornit Előzmény: #289264

Na, de összejöttünk ezzel a Pokolgéppel páran :))

A Youtube on rákattintasz a kilip alatt arra h megoszás, és becopyzod amit kiir.

Pokolgép: A jel (1985) Ez sem jelenhetett meg az albumon ebbenaz eredeti formájában.

Re: Pokolgép - A jel

#289264 Scipio Előzmény: #288990

Pokolgép: Éjszakai bevetés - Első műsoros kazim volt, meg is szállt rögtön a rock'n roll démon :)) Talán a legjobb albumuk, szinte minden szám klasszikus rajta...

Már csak arra kellene rájönnöm, hogy kell bemásolni :)) Help!

Re: Pokolgép - A jel

#288990 banyaiz Előzmény: #288486

Köszi, rohanós napom volt nem nagyon értem rá, most látom milyen gyöngyszemekre bukkantál. Biztos cenzúrázták őket 80-as években.

Ossian-t még Gép-nél is jobban díjazom , bár klasszikus mindkettő :D

Re: Pokolgép - A jel

#288486 Fornit Előzmény: #288039

Ha rákeresel a youtubeon h Pokolgép 1985 akkor kidob legalább 10 ismeretlen régi számot, de vannak ismertek is más szöveggel ( A jel, démon) meg egy szinte teljesen átírt : Addig kellesz--> Mennyit érsz. Gondolom a kiadó keze lehetett benne akkoriban, a kiadó döntéseiben meg tán másoké...

Re: Pokolgép - A jel

#288039 banyaiz Előzmény: #288024

nem ismertem ezt én sem, 85-ben zsarnok című szám, csoda engedték előadni. :)

uszony nagyon nagy, és milyen jól fésült fejük volt még ezen a Ki mit tudon. .D