Re: Pokolgép - A jel 2010. augusztus 4. 18:40 banyaiz Előzmény: #287633 :) Tizenéves koromban nagy kedvenceim voltak, meg persze most is szeretem meghallgatni, tuc, tuc zene vhogy nem jön be. :D