Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Pokolgép - A jel

banyaiz Előzmény: #288024

nem ismertem ezt én sem, 85-ben zsarnok című szám, csoda engedték előadni. :)

uszony nagyon nagy, és milyen jól fésült fejük volt még ezen a Ki mit tudon. .D