Re: Pokolgép - A jel 2010. augusztus 5. 14:17 banyaiz Előzmény: #288024 nem ismertem ezt én sem, 85-ben zsarnok című szám, csoda engedték előadni. :) uszony nagyon nagy, és milyen jól fésült fejük volt még ezen a Ki mit tudon. .D