Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Pokolgép - A jel

Fornit Előzmény: #288039

Ha rákeresel a youtubeon h Pokolgép 1985 akkor kidob legalább 10 ismeretlen régi számot, de vannak ismertek is más szöveggel ( A jel, démon) meg egy szinte teljesen átírt : Addig kellesz--> Mennyit érsz. Gondolom a kiadó keze lehetett benne akkoriban, a kiadó döntéseiben meg tán másoké...