Re: Pokolgép - A jel
Fornit Előzmény: #287635Tegnap ráakadtam néhány 86 előtti számra, amik az első album előttről valók, még nem ismertem őket. 20 évvel ezelőtt már nem is gondoltam h fogok hallani ismeretlen original-pokolgép számokat :)
Micsoda meglepetés.
Koncertfelvétel 1985, valaki biztos felvette egy polimer kazira :))
Pokolgép - A Zsarnok
A zene a pokolgép c számra hajaz :)
Ez kicsit kilóg a sorból hangzásilag, mintha nem is ők lettek volna, de figyeld a békauszonyt 2:00 körül :)))
Ki mit tud. Pokolgép - Kegyetlen asszony