Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Pokolgép - A jel

Fornit Előzmény: #287635

Tegnap ráakadtam néhány 86 előtti számra, amik az első album előttről valók, még nem ismertem őket. 20 évvel ezelőtt már nem is gondoltam h fogok hallani ismeretlen original-pokolgép számokat :)

Micsoda meglepetés.

Koncertfelvétel 1985, valaki biztos felvette egy polimer kazira :))

Pokolgép - A Zsarnok

A zene a pokolgép c számra hajaz :)

Ez kicsit kilóg a sorból hangzásilag, mintha nem is ők lettek volna, de figyeld a békauszonyt 2:00 körül :)))

Ki mit tud. Pokolgép - Kegyetlen asszony