Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Pokolgép - A jel

banyaiz Előzmény: #288486

Köszi, rohanós napom volt nem nagyon értem rá, most látom milyen gyöngyszemekre bukkantál. Biztos cenzúrázták őket 80-as években.

Ossian-t még Gép-nél is jobban díjazom , bár klasszikus mindkettő :D