Re: Pokolgép - A jel 2010. augusztus 6. 22:39 banyaiz Előzmény: #288486 Köszi, rohanós napom volt nem nagyon értem rá, most látom milyen gyöngyszemekre bukkantál. Biztos cenzúrázták őket 80-as években. Ossian-t még Gép-nél is jobban díjazom , bár klasszikus mindkettő :D