Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

TA

#253802 Nemletezik

Jól látom, hogy ez egy szimmetrikus háromszög ami lefele készül törni? Ha minden igaz akkor 720 lesz a közel jövőben az árfolyam.

Na akkor kérnék egy lesz…

#248805 Koffein

Na akkor kérnék egy leszúrást 880ig, de 890el is kibékülök :)))

Re: Rába: "Ígérj kevesebbet és teljesítsd túl"

#248495 zeeh_ Előzmény: #248286

Megjött a titkozatos vevő. Közel 9.5k-s pakk.

Eladói oldal fel is lett kicsit tuningolva.

Re: Rába: "Ígérj kevesebbet és teljesítsd túl"

#248286 Koffein Előzmény: #248270

ööö ízé, lebuktam, belevettem, nem bírtam ki :)))

jó is volna a bélésnek egy ekkora pakk :D amúgy átkötésre, vagy könyvön kívüli gazdi cserére gondolnék... napok óta megfigyelhető, hogy több 10k-k repdesnek ide oda...

Re: Rába: "Ígérj kevesebbet és teljesítsd túl"

#248161 Koffein Előzmény: #247838

már mehet lefele... kiszálltam a reggeli órákban :)

Re: Rába: "Ígérj kevesebbet és teljesítsd túl"

#247509 zeeh_ Előzmény: #247183

16:20-kor újabb 10k.

Valaki sunyin veszi.