Rossz volt látni amint billegett a támaszon.
Rossz volt látni amint billegett a támaszon.
Hát nekem még csak a kezdő pakkom van meg, de az én célom is pár százezres
darabocskás pakk felépítése. :-)
Megrajzoltam a következő félévre a chartot.
Nálad is azt mutatja, a következő betöltetlen rés betöltését?
Azt megcsinálná, akkor meg is valósulhatna a tavaly novemberben közreadott
várakozásom szerinti célár.
Az innen nagyon szép lenne, ha év végéig megcsinálná.
Bizakodjunk.:-)
Csipegettem egy ideje, pár száz/ezres darabocskákat :)
Igaz.
Szerintem is ék lesz az, ha az, akkor meg már kitörtünk belőle.
Hmmm.
Vettem kezdő pakkot..
Üdv!
Én már másfél hete kis tételben vásárolgatom.:)
1-1,5 hónap és megint 1000 Ft magasságában lesz szerintem.
1.: technikailag trenderősítő éknek látszik
2.: Hétfőtől jelentésszezon amerikában. Legutóbb is a szektortársak jelentése cibálta fel 1100-ig.
3.: stb...:)
Menni akar ez is...
Vettél?
890-900 felett szabad a pálya, ha jól látom.
ez is több a semminél :)
Ahogy egy utas is megfogalmazta:
"Magyar terméket a magyar utakra"
http://index.hu/belfold/budapest/2010/05/25/az_f1-nel_is_nepszerubbek_az_uj_buszok/
Na akkor ez 720 lesz, ha minden a jóskönyveknek megfelelően zajlik majd.
Igen, ez jó meglátás! Elvileg, "...ahogy a formáció terjed és a kereskedési sáv szűkül, a forgalom csökken, majd a kitöréskor újra megélénkül.
Mivel ez az alakzat néha a befektetői hezitálást jelenti, ezért mindenképp érdemes megvárni a valós kitörést és annak irányába felvenni pozíciót. Kitörés után az eddigi ellenállás gyakran támaszként szolgál, így lehet számítani visszatesztelésre. (!) Ezt a vissza tesztet ki lehet várni, de fennáll a veszélye annak, hogy egy erős kezdeti elmozdulást hagyunk ki. Ez a helyzettől függ, egyedileg mérlegelendő. Előfordul, hogy az alakzat nem trendkövetőnek bizonyul, hanem trendfordulónak.
Gyanús, hogyha az ár nem tört ki az alakzatból egészen a háromszög csúcsáig. Ha a csúcsnál nem történt meg a kitörés, valószínűleg már nem is fog. Általánosságban a háromszög 2/3-ánál ki szokott törni az alakzatból, de legkésőbb a háromszög csúcsánál."
Azért a csökkenő szakasz elég nagy forgalom mellett történt, szóval nem tudom.
Ide is érdemes lehet figyelni: néhány nap és elindul! Kérdés merre:
...Egy trenderősítő alakzatról azt várnánk el, hogy a trend irányába történik a kitörés, ami az esetek 75%-ában be is következik, de a maradék 25%-ánál ez pont fordítva van....)