Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: Bekerült a Rába a likvid papírok közé

#277943 bargain_hunter Előzmény: #277915

Hát nekem még csak a kezdő pakkom van meg, de az én célom is pár százezres

darabocskás pakk felépítése. :-)

Megrajzoltam a következő félévre a chartot.

Nálad is azt mutatja, a következő betöltetlen rés betöltését?

Azt megcsinálná, akkor meg is valósulhatna a tavaly novemberben közreadott

várakozásom szerinti célár.

Az innen nagyon szép lenne, ha év végéig megcsinálná.

Bizakodjunk.:-)

Re: Bekerült a Rába a likvid papírok közé

#277915 Koffein Előzmény: #277551

Csipegettem egy ideje, pár száz/ezres darabocskákat :)

Re: Bekerült a Rába a likvid papírok közé

#277559 bargain_hunter Előzmény: #277554

Igaz.

Szerintem is ék lesz az, ha az, akkor meg már kitörtünk belőle.

Hmmm.

Vettem kezdő pakkot..

Re: Bekerült a Rába a likvid papírok közé

#277554 fisher Előzmény: #277551

Üdv!

Én már másfél hete kis tételben vásárolgatom.:)

1-1,5 hónap és megint 1000 Ft magasságában lesz szerintem.

1.: technikailag trenderősítő éknek látszik

2.: Hétfőtől jelentésszezon amerikában. Legutóbb is a szektortársak jelentése cibálta fel 1100-ig.

3.: stb...:)

Na akkor ez 720 lesz, ha…

#254945 Nemletezik

Na akkor ez 720 lesz, ha minden a jóskönyveknek megfelelően zajlik majd.

Re: TA

#254320 vandrew Előzmény: #254317

Igen, ez jó meglátás! Elvileg, "...ahogy a formáció terjed és a kereskedési sáv szűkül, a forgalom csökken, majd a kitöréskor újra megélénkül.

Mivel ez az alakzat néha a befektetői hezitálást jelenti, ezért mindenképp érdemes megvárni a valós kitörést és annak irányába felvenni pozíciót. Kitörés után az eddigi ellenállás gyakran támaszként szolgál, így lehet számítani visszatesztelésre. (!) Ezt a vissza tesztet ki lehet várni, de fennáll a veszélye annak, hogy egy erős kezdeti elmozdulást hagyunk ki. Ez a helyzettől függ, egyedileg mérlegelendő. Előfordul, hogy az alakzat nem trendkövetőnek bizonyul, hanem trendfordulónak.

Gyanús, hogyha az ár nem tört ki az alakzatból egészen a háromszög csúcsáig. Ha a csúcsnál nem történt meg a kitörés, valószínűleg már nem is fog. Általánosságban a háromszög 2/3-ánál ki szokott törni az alakzatból, de legkésőbb a háromszög csúcsánál."

Re: TA

#254309 vandrew Előzmény: #254284

Ide is érdemes lehet figyelni: néhány nap és elindul! Kérdés merre:

...Egy trenderősítő alakzatról azt várnánk el, hogy a trend irányába történik a kitörés, ami az esetek 75%-ában be is következik, de a maradék 25%-ánál ez pont fordítva van....)

http://www.imagebam.com/image/6bb69381555644