nem hiszem, hogy nem bírjátok megérteni ez egy bikaerejével bíró papír, a csoda a szemetek előtt történik, kirázás van, a gyenge kezűek kifacsarási, megsemmisítése :)))))
http://index.hu/belfold/budapest/2010/05/21/emelkedoproba_a_hegyalja_uton/
nem hiszem, hogy nem bírjátok megérteni ez egy bikaerejével bíró papír, a csoda a szemetek előtt történik, kirázás van, a gyenge kezűek kifacsarási, megsemmisítése :)))))
http://index.hu/belfold/budapest/2010/05/21/emelkedoproba_a_hegyalja_uton/
Sajnos én is ezt látom... De ez persze semmit nem jelent:-)
Úgy tűnik tartja magát, de nem soká biztos lesz valami, vagy nagy fel vagy nagy le.
Jól látom, hogy ez egy szimmetrikus háromszög ami lefele készül törni? Ha minden igaz akkor 720 lesz a közel jövőben az árfolyam.
Na akkor kérnék egy leszúrást 880ig, de 890el is kibékülök :)))
Megjött a titkozatos vevő. Közel 9.5k-s pakk.
Eladói oldal fel is lett kicsit tuningolva.
ööö ízé, lebuktam, belevettem, nem bírtam ki :)))
jó is volna a bélésnek egy ekkora pakk :D amúgy átkötésre, vagy könyvön kívüli gazdi cserére gondolnék... napok óta megfigyelhető, hogy több 10k-k repdesnek ide oda...
Vsz könyvön kívül ment.
Ez a 35k-s pakk mi volt?
már mehet lefele... kiszálltam a reggeli órákban :)
Hadd vegyék, van benne anyag :)))
16:20-kor újabb 10k.
Valaki sunyin veszi.
Erre volt ma a felhúzás?