Re: nincs cím 2010. május 12. 11:08 Koffein Előzmény: #244809 öööö izé... a macska rúgja meg, elfelejtettem feljegyezni :) ha jól látom naposon az5napos EMA most keresztezi a 10naposat, reméljük meg is fogja tenni, oszt hadd szóljon...