Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Rába: "Ígérj kevesebbet és teljesítsd túl"

Koffein Előzmény: #248270

ööö ízé, lebuktam, belevettem, nem bírtam ki :)))

jó is volna a bélésnek egy ekkora pakk :D amúgy átkötésre, vagy könyvön kívüli gazdi cserére gondolnék... napok óta megfigyelhető, hogy több 10k-k repdesnek ide oda...