Re: Rába: "Ígérj kevesebbet és teljesítsd túl"
Koffein Előzmény: #248270ööö ízé, lebuktam, belevettem, nem bírtam ki :)))
jó is volna a bélésnek egy ekkora pakk :D amúgy átkötésre, vagy könyvön kívüli gazdi cserére gondolnék... napok óta megfigyelhető, hogy több 10k-k repdesnek ide oda...