Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Ezt nem hiszem el... El…

#234095 zeeh_

Ezt nem hiszem el...

Elmentem ebédelni, erre megindult megint.

Mindjárt besz@rok.

960

Egyszerűen nem hiszem el, hogy ma mindig akkor indul meg ez a sz@r, amikor elmegyek a gép mellől pár percre.

elméletileg emelkedni fo…

#234038 Koffein

elméletileg emelkedni fog, rövidtávú EMA jelzést adott, venni meg nem tudok, mert már minden telkóban van... a manó rúgja meg :S

sebaj, majd lesz még lehetőség :)

Bakker, ma rallyt lehet …

#234034 zeeh_

Bakker, ma rallyt lehet hozzám igazítani.

2-szer mentem el a gép mellől, mindkétszer alig 1-2 perccel később elindult.

Ezt nem hiszem el.

Reggel a B U Z I Erste miatt csökkent a zseton, mert ~5 percig vonták vissza az ajánlatomat, mire az korrigálni kezdett. Most meg rallyzik itt össze-vissza 948-ig.

Ilyenkor kéne kikapcsolni a gépet és hagyni a fenébe az egészet jövő hétig... :(

Re: nincs cím

#234023 Scipio Előzmény: #233959

Én meg a tegnapi 901-es pakkomat még aznap kiszórtam 916-on, aztán látva az usa produkciót 16.34-kor visszavontam a már berakott vételi ajánlatomat, pedig 908-ért szép lett volna, ma meg későn álltam be és nem kaptam 922-n még reggel...

Szóval ezt többszörösen elszúrtam, nem is kicsit, nagyon...

15k vétel, pedig nagy az…

#233927 zeeh_

15k vétel, pedig nagy az ellenszél.

Micsoda "szerencse", hogy a könyv már megint fél perces hátránnyal frissül a nyamvadt Portfolio Proban.

Re: nincs cím

#233773 Atesz11 Előzmény: #233282

Ezek meg még egy kört mennek?

Milyen kis lagymatag volt most meg milyen aktív lett.

Amíg nem voltam kaptam R…

#233229 Scipio

Amíg nem voltam kaptam Rábát 901-en, ha már reggel a 885-öt sokalltam érte :))

Re: nincs cím

#233010 zeeh_ Előzmény: #232995

Lassan mernék rá fogadni, hogy a forgatókönyv ugyanaz, csak nem 1136-ig húzzák, hanem hamarabb leállnak vele. Tegnap ment, ma is megy, megint rácuppannak az emberek és gerjeszti magát a (tömő) folyamat.

+5,13%

Re: nincs cím

#232995 zeeh_ Előzmény: #232981

Ilyen az én formám, 9:35 körül kiléptem egy jó fél órára, erre kb. 5 perc múlva megindul, mint az állat felfelé. :-/

919 :-O

Megint eljátszák a pár napon át tartó felhúzást 1000 fölé?

Én tegnap kiszórtam a 89…

#232981 KawaBazsy

Én tegnap kiszórtam a 899-est 876-on.. Eddig sokkal nyugisabb volt ez a papír, nem lengett ekkorákat..

Re: nincs cím

#232937 Kissherceg Előzmény: #232929

mert levan kötve a lé másban, rábára meg lombardot nem tolok ha elevee kockázatos termékben van a pozi. Különben simán :D

Re: nincs cím

#232934 Scipio Előzmény: #232928

Én meg még be is álltam venni 880-85 közé nyitás után, de amikor felszaporodtak az eladók kivettem, pedig mind megkaptam... volna... :((