Re: nincs cím 2010. április 22. 10:44 zeeh_ Előzmény: #232981 Ilyen az én formám, 9:35 körül kiléptem egy jó fél órára, erre kb. 5 perc múlva megindul, mint az állat felfelé. :-/ 919 :-O Megint eljátszák a pár napon át tartó felhúzást 1000 fölé?