Hozzászólás
zeeh_Ezt nem hiszem el...
Elmentem ebédelni, erre megindult megint.
Mindjárt besz@rok.
960
Egyszerűen nem hiszem el, hogy ma mindig akkor indul meg ez a sz@r, amikor elmegyek a gép mellől pár percre.
Ezt nem hiszem el...
Elmentem ebédelni, erre megindult megint.
Mindjárt besz@rok.
960
Egyszerűen nem hiszem el, hogy ma mindig akkor indul meg ez a sz@r, amikor elmegyek a gép mellől pár percre.