Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

zeeh_

Ezt nem hiszem el...

Elmentem ebédelni, erre megindult megint.

Mindjárt besz@rok.

960

Egyszerűen nem hiszem el, hogy ma mindig akkor indul meg ez a sz@r, amikor elmegyek a gép mellől pár percre.