Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #232995

Lassan mernék rá fogadni, hogy a forgatókönyv ugyanaz, csak nem 1136-ig húzzák, hanem hamarabb leállnak vele. Tegnap ment, ma is megy, megint rácuppannak az emberek és gerjeszti magát a (tömő) folyamat.

+5,13%