Tegnapi kiszórós nap kihasználva. Jól ment ez idáig. Gyj nem durrantott nagyot, egy darabig pihenő.
Tegnapi kiszórós nap kihasználva. Jól ment ez idáig. Gyj nem durrantott nagyot, egy darabig pihenő.
Tényleg tök jó kis papír, de "kár", hogy nem nyúltam bele! :-DD
csak kicsit bennfentes:)
Gondolom....
Nem, a legjobb ajánlat volt a piacon.
Nekem elhiheted...
fhb-s?
:))
Csak a szomszédét kellett volna :DDD
De. Nem tagadom. Fel is tettem rá mindent. Még a szomszéd házát is...
Illetve csak az övét. Az enyémen jelzálog van..
hmm, kb 1 hónappal ezelőtt mondtam :))))
Vagy nem?
Igy könnyű. 1 hónapos késleltetett adatod van a markersen... :))))
Mondtam, hogy pattani fog, punk-tum.....:DDD
Hoppá, jogos, nem is néztem a dátumot, otp-nél megszoktam, hogy mindig aznapi. :-))
jonasjozsefnek írtam az otp topikban. Az fhb speciális bank, ergo a gyj-t is úgy lehet értelmezni, ahogy akarod...
Most nem találom sehol...
Nézd meg a dátumot! Ez nem mai!!!
02-04
http://peti2.equitas.hu/l/abZqzMbDL0pinWiBiJYWATWIZNNWDl8V/133637/index.htm
És nézd meg, hogy mi történt utána, beszakadt :)))