Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Csusza Előzmény: #195265

Tessék: tök jó lett. Azt hiszem... :-)

Egon ma:

"Napi:

Tipikus, tankönyvi "bázis a bázison" alakzat !!! Kitört belőle, ahogy vártuk. Az 1400 támasz, ha marad felette, akkor még további masszív emelkedés várhat rá.

A gyrosjelentést várjuk."

"Heti:

"Bázis a bázison" - és Elliott ??? Ha Elliott, akkor sok van még benne felfelé, akár 1700-1800-ig is eljuthat.

A felfelé kitörés már megvan.

"

Próbálok kedvet csinálni, nehogy má' csak én akarjak venni... ;-)