Re: nincs cím
Csusza Előzmény: #195265Tessék: tök jó lett. Azt hiszem... :-)
Egon ma:
"Napi:
Tipikus, tankönyvi "bázis a bázison" alakzat !!! Kitört belőle, ahogy vártuk. Az 1400 támasz, ha marad felette, akkor még további masszív emelkedés várhat rá.
A gyrosjelentést várjuk."
"Heti:
"Bázis a bázison" - és Elliott ??? Ha Elliott, akkor sok van még benne felfelé, akár 1700-1800-ig is eljuthat.
A felfelé kitörés már megvan.
"
Próbálok kedvet csinálni, nehogy má' csak én akarjak venni... ;-)