Regisztráció Elfelejtett jelszó

Takarék Jelzálogbank fórum

Re: nincs cím

#196221 apafi Előzmény: #195423

Tegnapi kiszórós nap kihasználva. Jól ment ez idáig. Gyj nem durrantott nagyot, egy darabig pihenő.

Re: nincs cím

#195312 Amatoregy Előzmény: #195311

De. Nem tagadom. Fel is tettem rá mindent. Még a szomszéd házát is...

Illetve csak az övét. Az enyémen jelzálog van..

Re: nincs cím

#195306 Csusza Előzmény: #195297

Hoppá, jogos, nem is néztem a dátumot, otp-nél megszoktam, hogy mindig aznapi. :-))

Re: nincs cím

#195301 Amatoregy Előzmény: #195297

jonasjozsefnek írtam az otp topikban. Az fhb speciális bank, ergo a gyj-t is úgy lehet értelmezni, ahogy akarod...

Most nem találom sehol...