Re: nincs cím 2010. február 16. 21:58 Amatoregy Előzmény: #195297 jonasjozsefnek írtam az otp topikban. Az fhb speciális bank, ergo a gyj-t is úgy lehet értelmezni, ahogy akarod... Most nem találom sehol...