Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Amatoregy Előzmény: #195311

De. Nem tagadom. Fel is tettem rá mindent. Még a szomszéd házát is...

Illetve csak az övét. Az enyémen jelzálog van..