Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Takarék Jelzálogbank fórum

Záróban vettem egy kicsi…

#186928 KJanek

Záróban vettem egy kicsit, meg egy kis telkót is, hátha még hétfőn is minden öröm és boldogság lesz a világban. :)

Re: nincs cím

#185029 apafi Előzmény: #184834

Ma meg nem kapni 1400 alatt. Reggel majdnem megshortoltam, bár lehet nem volt rossz gondolat.

Szerk: Nem is lehet shortolni nálam :)

Re: nincs cím

#184834 apafi Előzmény: #184764

Nagyon sokat gyűjtött valaki 1400 környékén. Jó lenne tudni, mire nyomott ennyi manit bele.

Gyors pénzszerzés: utols…

#184303 apafi

Gyors pénzszerzés: utolsó kötés 1368, záró 1398.

Re: nincs cím

#180248 apafi Előzmény: #180243

A végén, egész 1351-ig. És most nem volt bent Ibizás, un. extrém ajánlatom.

Re: nincs cím

#179153 Scipio Előzmény: #179150

Én meg már megint mohó voltam és nem adtam el :) Már nincs túl messze a 390-es bekeremtől, de remélem a 400 fogja és délután jó adatok lesznek, bár egy kicsit sok a ha...