Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Scipio Előzmény: #179150

Én meg már megint mohó voltam és nem adtam el :) Már nincs túl messze a 390-es bekeremtől, de remélem a 400 fogja és délután jó adatok lesznek, bár egy kicsit sok a ha...