Nem hiába vették 1400 környékén nyakra-főre. Lassan elszakad otitól.
Nem hiába vették 1400 környékén nyakra-főre. Lassan elszakad otitól.
elég erős kis papír, jó vétel volt :)
Záróban vettem egy kicsit, meg egy kis telkót is, hátha még hétfőn is minden öröm és boldogság lesz a világban. :)
Ma meg nem kapni 1400 alatt. Reggel majdnem megshortoltam, bár lehet nem volt rossz gondolat.
Szerk: Nem is lehet shortolni nálam :)
Nagyon sokat gyűjtött valaki 1400 környékén. Jó lenne tudni, mire nyomott ennyi manit bele.
nem tudom, de sztm az eladó fog nyugodtabban aludni ma este:))
érdekes a forgalom.. :)
furcsállom is...
A végén, egész 1351-ig. És most nem volt bent Ibizás, un. extrém ajánlatom.
derék borítás :) Célára elérte:P
Ez nagyon nem jött be, tartom a pakkot, de boldog az nem vagyok...
nem vígasztal, de 1360 felett long, addig botorkálhat össze vissza
Én meg már megint mohó voltam és nem adtam el :) Már nincs túl messze a 390-es bekeremtől, de remélem a 400 fogja és délután jó adatok lesznek, bár egy kicsit sok a ha...
1420megvolt, konszolidáció, a buli vége:)