Regisztráció Elfelejtett jelszó

Takarék Jelzálogbank fórum

Re: nincs cím

#179099 Atesz11 Előzmény: #179096

Jobb korán,mint későn.

Kicsit sokat vaciláltam.

1380on csak nézegettem,1395 ön vettem csak.

Re: nincs cím

#179096 Robag Előzmény: #179095

Én meg kicsit korán vettem bele, szokás szerint. Másnap kaphattam volna jobb áron is.

Re: nincs cím

#179095 Zabás Előzmény: #179090

Az én céláram napos alakzatból 1340-en kitörve /emelkedő 3szög/ 1530!

De én sem tennék rá, sajnálom, hogy a 1340-es kitörést kihagytam, pedig még figyeltem is, ak tegnap de el kellet mennem, bababútorért :(

Re: nincs cím

#179086 Kissherceg Előzmény: #179077

elvileg 1520 a célár, de pénzt nem tennék rá. 1340es kitörést megvettem majd kistoppoltak :) szintén zenész voltam

Re: nincs cím

#179076 Robag Előzmény: #179075

Én még tartom. Vajon meddig mehet?

Lassan ennek is lehetne stoppot rakni alá.

Re: nincs cím

#179048 apafi Előzmény: #177863

Te hü..e, mar..a, nem tudtál vele várni még két napot? Megduplázta volna a nyerőt azóta :W

Re: nincs cím

#177982 Hathor Előzmény: #177928

most napok óta nem nagyon voltam itt. csak egyszer naponta..

megnézem, köszi..

de zabással kielemeztük már :)