Pénteken én is betankoltam belőle. Ma egy 3-4 % jöhetne :)
Pénteken én is betankoltam belőle. Ma egy 3-4 % jöhetne :)
Szia!
Azért van a topic :))
Én szívesen meghallgatlak :))
Néha én is erre gondolok, csak nem értem miért másolják az OTI eséseket záróban.
ezt eskü felvásárolják...
Az ám.. én meg délelőtt keseregtem, h csak 1420-ig jött le a stopomért.. 1357 záró.
tiszta tesztoszteron baba ez az fhb :))
Kidobott az 1420-as stopomnál, s persze pont ott fordult. 1400-ig vissza mehetne..
Jaja. Remélem, a pénzem is olyan szapora lesz, mint a nyulak. :)
Sajnos meg kellett válnom tőle fagyipénz nyerővel. Kellett a pénz más hóbortra. :)
Nem tudjátok, mikor gyorsjelent? A listában nincs benne..