Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

ÁNY

Re: nincs cím

#182174 Harlem Előzmény: #181858

3.1k?

Nem nagyon akar tovább menni, én is alig tudtam elsózni 930 körül, a long time pedig kezd befarcolni. Figyelgettem, de asszem nem pálya...

Re: nincs cím

#178982 kelvin Előzmény: #178975

hááát ez nem egy nagy kitörés volt ráadásul picsa forgalommal

konszolidálásnak nem sok kell :-D

Re: nincs cím

#178702 kelvin Előzmény: #178687

Nem tartok semmitől :-D

Csak gondoltam hozzáteszem a meglátásom, vsz gond 900 alatt kezdődne

Re: nincs cím

#178680 kelvin Előzmény: #177977

Emelkedés megvolt ma is

forgalom 0, scenario maradt ua. ===> kitörés ló..fszt sem ért :-D

Gyenge mint a harmat

Re: nincs cím

#177957 bargain_hunter Előzmény: #177949

Tudom.

Fiatalság, mohóság! :-)

Amcsiktól függünk.

Kikorrekciózzák ma magukat, holnap ződ fjúcsörszök, oszt 950 lesz délre, ebédre. :-)

Ez tetszik, ez a verzió? :-)

Re: nincs cím

#177799 kelvin Előzmény: #177765

így már nem is olyan szép, a 900 felet zárás is kétségessé vált, ezzel fals lehet a kitörés, szemetek :-/

Re: nincs cím

#177765 Harlem Előzmény: #177759

Nem baj szép kör volt

Visszatesztben vétel, aztán gyia again...

/Jaj közben telcoban közeledünk a beszállóhoz, ott már megvolt a visszatesztbuy./