Re: nincs cím
bargain_hunter Előzmény: #177949Tudom.
Fiatalság, mohóság! :-)
Amcsiktól függünk.
Kikorrekciózzák ma magukat, holnap ződ fjúcsörszök, oszt 950 lesz délre, ebédre. :-)
Ez tetszik, ez a verzió? :-)
Tudom.
Fiatalság, mohóság! :-)
Amcsiktól függünk.
Kikorrekciózzák ma magukat, holnap ződ fjúcsörszök, oszt 950 lesz délre, ebédre. :-)
Ez tetszik, ez a verzió? :-)