Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

bargain_hunter Előzmény: #177949

Tudom.

Fiatalság, mohóság! :-)

Amcsiktól függünk.

Kikorrekciózzák ma magukat, holnap ződ fjúcsörszök, oszt 950 lesz délre, ebédre. :-)

Ez tetszik, ez a verzió? :-)