Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Harlem Előzmény: #177759

Nem baj szép kör volt

Visszatesztben vétel, aztán gyia again...

/Jaj közben telcoban közeledünk a beszállóhoz, ott már megvolt a visszatesztbuy./