Re: nincs cím 2010. január 12. 13:33 Harlem Előzmény: #177759 Nem baj szép kör volt Visszatesztben vétel, aztán gyia again... /Jaj közben telcoban közeledünk a beszállóhoz, ott már megvolt a visszatesztbuy./