3.1k?
Nem nagyon akar tovább menni, én is alig tudtam elsózni 930 körül, a long time pedig kezd befarcolni. Figyelgettem, de asszem nem pálya...
3.1k?
Nem nagyon akar tovább menni, én is alig tudtam elsózni 930 körül, a long time pedig kezd befarcolni. Figyelgettem, de asszem nem pálya...
hmm megpróbáltam Én is cibálni, de kút.
Ez megállt sajnos.
Reméljük csak pihen egy kicsit.
900 »
hááát ez nem egy nagy kitörés volt ráadásul picsa forgalommal
konszolidálásnak nem sok kell :-D
mert kitört?
konszolidálódiik?
Nem tartok semmitől :-D
Csak gondoltam hozzáteszem a meglátásom, vsz gond 900 alatt kezdődne
Nincs gond egyelőre.
Emelkedés megvolt ma is
forgalom 0, scenario maradt ua. ===> kitörés ló..fszt sem ért :-D
Gyenge mint a harmat
Ültem már én is részvényben !!
Aranyerem is lett tőle :-D
Tudom.
Fiatalság, mohóság! :-)
Amcsiktól függünk.
Kikorrekciózzák ma magukat, holnap ződ fjúcsörszök, oszt 950 lesz délre, ebédre. :-)
Ez tetszik, ez a verzió? :-)
Nyugodtság van.
Én már 3 hónapja csücsülök gagyi Rábában.
Igen boldogan.
így van :-D
Bár most is boldog idők vannak csak nem felhőtlen a boldogság
háát meglátjuk... boldogabb időkben még lehet visszavenni :)
így már nem is olyan szép, a 900 felet zárás is kétségessé vált, ezzel fals lehet a kitörés, szemetek :-/