Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Harlem Előzmény: #181858

3.1k?

Nem nagyon akar tovább menni, én is alig tudtam elsózni 930 körül, a long time pedig kezd befarcolni. Figyelgettem, de asszem nem pálya...