Re: nincs cím 2010. január 20. 22:20 Harlem Előzmény: #181858 3.1k? Nem nagyon akar tovább menni, én is alig tudtam elsózni 930 körül, a long time pedig kezd befarcolni. Figyelgettem, de asszem nem pálya...