Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Takarék Jelzálogbank fórum

Re: Ismét 600

#35951 Hathor Előzmény: #35948

megnéztem.. :)

ez bejött :)

lassan kezdem magamnak bebeszélni, hogy mindent venni kell ész nélkül..

:)

ez lenne a fordulós jelzés??? :)

Re: Ismét 600

#35924 Hathor Előzmény: #24876

Említésre méltó, hogy az FHB-t ma szépen veszik (magához képest).

Árfolyam 610-615

reggel kiszedték a 3200db-os eladást 600-on.

Érdemes a kis papírokra is figyelni. OTP nagyon elszaladt..

Re: nincs cím

#17832 Kugli Előzmény: #17830

nem figyelem a pappert mai napra vártam egy kis uppot a hír miatt, ami elmaradt, nem tudom mitől emelkedne, nem látok benne fantáziát!

Re: nincs cím

#17829 Kugli Előzmény: #17828

jól teszed, nekem is van másba amiben benn vagyok egy ideje de majd közgyűlés megindítja reményeim szerint.

Re: nincs cím

#17828 rbbj11 Előzmény: #17827

én meg részvényes vagyok benne, egész nagy pakkom van, és nem aggódom

na még jó hogy nem volta…

#17827 Kugli

na még jó hogy nem voltam itthon mert akkor lehet én tulaj lennék benne azt meg így visszanézve nem szerettem volna!

Re: Kis Magyar Abszurd

#17413 Hathor Előzmény: #17392

Pedig jó sokat volt ott.. 615-ig jó lett volna..

utólag okosak vagyunk.. én is mindig skubiztam 485-nél..