Re: Ismét 600 2009. május 4. 9:49 Hathor Előzmény: #24876 Említésre méltó, hogy az FHB-t ma szépen veszik (magához képest). Árfolyam 610-615 reggel kiszedték a 3200db-os eladást 600-on. Érdemes a kis papírokra is figyelni. OTP nagyon elszaladt..