Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Ismét 600

Hathor Előzmény: #24876

Említésre méltó, hogy az FHB-t ma szépen veszik (magához képest).

Árfolyam 610-615

reggel kiszedték a 3200db-os eladást 600-on.

Érdemes a kis papírokra is figyelni. OTP nagyon elszaladt..