megnéztem.. :)
ez bejött :)
lassan kezdem magamnak bebeszélni, hogy mindent venni kell ész nélkül..
:)
ez lenne a fordulós jelzés??? :)
megnéztem.. :)
ez bejött :)
lassan kezdem magamnak bebeszélni, hogy mindent venni kell ész nélkül..
:)
ez lenne a fordulós jelzés??? :)
csináltam is róla elemzést :) Lehet mehet a vétel, kitört :)
Említésre méltó, hogy az FHB-t ma szépen veszik (magához képest).
Árfolyam 610-615
reggel kiszedték a 3200db-os eladást 600-on.
Érdemes a kis papírokra is figyelni. OTP nagyon elszaladt..
Lesz az még 700 is hamarosan, fülescsésze-faktor bejátszik. :)
nem figyelem a pappert mai napra vártam egy kis uppot a hír miatt, ami elmaradt, nem tudom mitől emelkedne, nem látok benne fantáziát!
jól teszed, nekem is van másba amiben benn vagyok egy ideje de majd közgyűlés megindítja reményeim szerint.
én meg részvényes vagyok benne, egész nagy pakkom van, és nem aggódom
na még jó hogy nem voltam itthon mert akkor lehet én tulaj lennék benne azt meg így visszanézve nem szerettem volna!
30mrd
4%-ról 43,5% állami részesedés.........pontosan
43,xx állami részesedés
pont addig nem volt pénzem és amíg otp 1300alatt volt.