Re: Kis Magyar Abszurd 2009. március 31. 11:07 Hathor Előzmény: #17392 Pedig jó sokat volt ott.. 615-ig jó lett volna.. utólag okosak vagyunk.. én is mindig skubiztam 485-nél..