Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Kis Magyar Abszurd

Hathor Előzmény: #17392

Pedig jó sokat volt ott.. 615-ig jó lett volna..

utólag okosak vagyunk.. én is mindig skubiztam 485-nél..