Hozzászólás
Kuglina még jó hogy nem voltam itthon mert akkor lehet én tulaj lennék benne azt meg így visszanézve nem szerettem volna!
na még jó hogy nem voltam itthon mert akkor lehet én tulaj lennék benne azt meg így visszanézve nem szerettem volna!