azt azért tán mégse... 22k... annyi tán nincs benne...
azt azért tán mégse... 22k... annyi tán nincs benne...
Most egyelőre vagány lépés, de 25K-nál nem örülnénk ennyire. Én ezt a csúcs lejátszást megvárnám.
pedig úgy éreztem/érzem ez a hét fekete lesz...
ez már durva, amit a futik mutatnak...
Jaj kolléga, meddig tart a higitó? :))
Le kellene már játszani ezt a csúcs törést, mert nem jó semmire ez a huzavona
Azt hiszem a mai nyitás fájni, fog a shortjaimnak, ha tú magasra megyünk kénytelen leszek hígítani :)
:)) támaszon...
Akkor zaroban adhatnal. Mar csak azert, h. lassuk, 150 elesett.
150alatt adám, itt még támaszon
Már meg is vagyunk mentve :(((
De mire? Na mindegy, en raadtam, volt 100 is a kt, ilyen meg nem volt 1 hete. Raadasul Eco is elszaladt elolem, vhol kellene, h. jojjon cash.
az pl jó jel lesz :D
nagy a longban a hit, nem tudom, miért vártok nagy szakadást egyből. Az majd akkor lesz, ha törik az emelkedő trend pl. DAX-ban
attol még ez jelenleg is így van....már bevásároltak magukat,pl. citigoupba is. Ennél nyomottabb áron már nem vehetné meg a GM-et, mégsem kell neki ;))))))
Ford is volt nyomott áron, mégse vette meg, majdnem a tönk szélén volt ;)))))
Szóval ez sztem erős sarkítás ;)
De mindegy, nagyon nem értünk egyet, de ez nem baj
kint is el kellene esnie pár szintnek még ma, h shortos legyen a jövő hét
s&p, dow támaszon
200at tartani gondolják :(
Szívesebben vinném át én is a shortot 21e alatti zárásnál :D