Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #153243

nagy a longban a hit, nem tudom, miért vártok nagy szakadást egyből. Az majd akkor lesz, ha törik az emelkedő trend pl. DAX-ban