Re: nincs cím 2009. november 13. 16:11 rbbj11 Előzmény: #153243 nagy a longban a hit, nem tudom, miért vártok nagy szakadást egyből. Az majd akkor lesz, ha törik az emelkedő trend pl. DAX-ban