Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: nincs cím

#153801 Hathor Előzmény: #153800

Most egyelőre vagány lépés, de 25K-nál nem örülnénk ennyire. Én ezt a csúcs lejátszást megvárnám.

Re: BUX0912

#153787 Hathor Előzmény: #153785

Jaj kolléga, meddig tart a higitó? :))

Le kellene már játszani ezt a csúcs törést, mert nem jó semmire ez a huzavona

Re: BUX0912

#153785 Zabás Előzmény: #153304

Azt hiszem a mai nyitás fájni, fog a shortjaimnak, ha tú magasra megyünk kénytelen leszek hígítani :)

Re: BUX0912

#153262 akpo7 Előzmény: #153217

De mire? Na mindegy, en raadtam, volt 100 is a kt, ilyen meg nem volt 1 hete. Raadasul Eco is elszaladt elolem, vhol kellene, h. jojjon cash.

Re: nincs cím

#153248 rbbj11 Előzmény: #153243

nagy a longban a hit, nem tudom, miért vártok nagy szakadást egyből. Az majd akkor lesz, ha törik az emelkedő trend pl. DAX-ban

Re: nincs cím

#153240 rbbj11 Előzmény: #152846

attol még ez jelenleg is így van....már bevásároltak magukat,pl. citigoupba is. Ennél nyomottabb áron már nem vehetné meg a GM-et, mégsem kell neki ;))))))

Ford is volt nyomott áron, mégse vette meg, majdnem a tönk szélén volt ;)))))

Szóval ez sztem erős sarkítás ;)

De mindegy, nagyon nem értünk egyet, de ez nem baj

Re: BUX0912

#153221 _pda_ Előzmény: #153217

kint is el kellene esnie pár szintnek még ma, h shortos legyen a jövő hét

s&p, dow támaszon