Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #152833

Nem oldódott meg semmi, de...

Ha megint beszakad minden, nem lesz mivel visszahúzni. A részvényárak a pincében. És akkor Kína, az arabok és a ruszkik megvehetnek sok-sok céget negyedáron. Őket nem a részvényár érdekli, hanem maga a cég. Nyomott áron pl a teljes autóiparra vevő lenne kína, ebben biztos vagyok. Van 1 milliárd potenciális fogyasztójuk. Őket csak a technika érdekli, nem kell nekik márkanév, tőlük mondjuk a FORD csődbe is mehet, de megszerezték a terveket.

Ez pedig senkinek sem az érdeke a fent említetteken kívül.