no, mehetne már az öntöde
ide rakod fel vagy a vaterára? :D
Most meg nincs dax követés, Otiliát meg bebetonozták 650-re... Igy nem fog beérni a shortom az tuti...
Oti topicba megnéztem a gyerkőcöket, grat mindenkinek, este talán én is fel rakom enyéimet, de hétvégén valószínübb:)
amíg dax itt szórakozik, mi is maradunk....Pedig nem nagyon akarok hétvégére poziba maradni....
Oti nem birja kiheverni a pofont, szoval nem erzem magam kenyelmetlenul a shortokkal.
gondoltam, ha nyitok shortot emelkedni fogunk és így is lett.
Ezeknek a felteteles mondatoknak mar helye nincs. A folyamat elkezdodott, USAt letaszitottak a tronrol es ez csak tovabb fog folytatodni. Ehhez pedig meg kell egy-ket zako, mert minden szart magas aron nem vesznek meg.
Nem oldódott meg semmi, de...
Ha megint beszakad minden, nem lesz mivel visszahúzni. A részvényárak a pincében. És akkor Kína, az arabok és a ruszkik megvehetnek sok-sok céget negyedáron. Őket nem a részvényár érdekli, hanem maga a cég. Nyomott áron pl a teljes autóiparra vevő lenne kína, ebben biztos vagyok. Van 1 milliárd potenciális fogyasztójuk. Őket csak a technika érdekli, nem kell nekik márkanév, tőlük mondjuk a FORD csődbe is mehet, de megszerezték a terveket.
Ez pedig senkinek sem az érdeke a fent említetteken kívül.
21335
nem tudja mit kezdjen magával :)
most kiszedték 21250-21335ig 209db-bal
na, imf beböfögött...: http://www.napi.hu/default.asp?cCenter=article.asp&nID=426876&place=
Ez is short jel :D