kidobtam őket, kevés short
Ma shortolok, h. ismet ne tartsam magam a 2 het szunethez. :)
Beker 370.
Én is az voltam, a 21K-s vételeimet eldobtam 350-en. Nem tetszik ez most nekem. Nagyon kevés longom maradt 300-ról, azzal elücsörgök most.
Remek ez a futi hangulatkereskedés,egyenlőre nagyra értékelem hogy nem töltöttünk egyik blueban sem rést,bár egyenlőre nem vagyok meggyőződve hogy ez nem történik meg...
Herci ne kezd,múltkor is bejött :D
21800 hati céláram.
ma ott kiszállhatsz.. :)
vagy legalább sortot, azt még használhatod is.. :)
vegyél kinnt shortot. A repülőre lehet hogy futni fogja mire hazajösz.
Mármint a repülő árára és nem a jegyárára... :D
ott nem tevékenykedem.
erre alkalmas ahol lakom...
Sajnos ha necces a helyzet, akkor figyelni kell a nyitóban, kézi stop végett.
Egyébként gratula a bátor longosoknak, és kényszerlongosoknak. Remélem, jól tudjátok majd zárni.
Ez most megint nem az én vonatom, mert leszálltam róla a másik végállomáson még a múltkor. :( Pedig csak kicsit tovább kellett volna ülnöm, és már visszajött volna minden.
Akárhogy is, még mindig a buy and hold lett volna a legkifizetődőbb, akárcsak egész nyáron.
Most nem szállok be, nyugisan akarok nyaralni jövő héten.