Re: gl
Robag Előzmény: #151753Sajnos ha necces a helyzet, akkor figyelni kell a nyitóban, kézi stop végett.
Egyébként gratula a bátor longosoknak, és kényszerlongosoknak. Remélem, jól tudjátok majd zárni.
Ez most megint nem az én vonatom, mert leszálltam róla a másik végállomáson még a múltkor. :( Pedig csak kicsit tovább kellett volna ülnöm, és már visszajött volna minden.
Akárhogy is, még mindig a buy and hold lett volna a legkifizetődőbb, akárcsak egész nyáron.
Most nem szállok be, nyugisan akarok nyaralni jövő héten.