Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gl

Robag Előzmény: #151753

Sajnos ha necces a helyzet, akkor figyelni kell a nyitóban, kézi stop végett.

Egyébként gratula a bátor longosoknak, és kényszerlongosoknak. Remélem, jól tudjátok majd zárni.

Ez most megint nem az én vonatom, mert leszálltam róla a másik végállomáson még a múltkor. :( Pedig csak kicsit tovább kellett volna ülnöm, és már visszajött volna minden.

Akárhogy is, még mindig a buy and hold lett volna a legkifizetődőbb, akárcsak egész nyáron.

Most nem szállok be, nyugisan akarok nyaralni jövő héten.