Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #151904

Én is az voltam, a 21K-s vételeimet eldobtam 350-en. Nem tetszik ez most nekem. Nagyon kevés longom maradt 300-ról, azzal elücsörgök most.