Re: nincs cím 2009. november 12. 10:12 Ricsi Előzmény: #151904 Én is az voltam, a 21K-s vételeimet eldobtam 350-en. Nem tetszik ez most nekem. Nagyon kevés longom maradt 300-ról, azzal elücsörgök most.