Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: nincs cím

#151910 Ricsi Előzmény: #151904

Én is az voltam, a 21K-s vételeimet eldobtam 350-en. Nem tetszik ez most nekem. Nagyon kevés longom maradt 300-ról, azzal elücsörgök most.

gl

#151888 Waszeitung

Remek ez a futi hangulatkereskedés,egyenlőre nagyra értékelem hogy nem töltöttünk egyik blueban sem rést,bár egyenlőre nem vagyok meggyőződve hogy ez nem történik meg...

Herci ne kezd,múltkor is bejött :D

Szokásos minuszos kt, de…

#151863 Ricsi

Szokásos minuszos kt, de örülök neki:(

Re: gl

#151771 Amatoregy Előzmény: #151767

vegyél kinnt shortot. A repülőre lehet hogy futni fogja mire hazajösz.

Mármint a repülő árára és nem a jegyárára... :D

Re: gl

#151767 Robag Előzmény: #151753

Sajnos ha necces a helyzet, akkor figyelni kell a nyitóban, kézi stop végett.

Egyébként gratula a bátor longosoknak, és kényszerlongosoknak. Remélem, jól tudjátok majd zárni.

Ez most megint nem az én vonatom, mert leszálltam róla a másik végállomáson még a múltkor. :( Pedig csak kicsit tovább kellett volna ülnöm, és már visszajött volna minden.

Akárhogy is, még mindig a buy and hold lett volna a legkifizetődőbb, akárcsak egész nyáron.

Most nem szállok be, nyugisan akarok nyaralni jövő héten.

Re: gl

#151763 akpo7 Előzmény: #151754

A megmaradt shortjaim átlaga annyi, szóval lejjebb kéne menni. Habár 19,7-nél illett volna profitvédőt rakni, de a hétfői gap pl. nem lett volna belekalkulálva semmiképp.