Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gl

Amatoregy Előzmény: #151767

vegyél kinnt shortot. A repülőre lehet hogy futni fogja mire hazajösz.

Mármint a repülő árára és nem a jegyárára... :D