Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX0912

Re: nincs cím

#151398 rbbj11 Előzmény: #151396

ez nem változtat a tényen :)

DJ semmit sem emelkedik hetek óta. És mi jön azután, ha nem emelkedik? ;)

Re: nincs cím

#151396 akpo7 Előzmény: #151392

Szted ez melyik hulye brokernek jut eszebe? Veszi es kesz. Realertek? Ezt a szot nem ismeri, csak a bonuszt.

Re: nincs cím

#151393 rbbj11 Előzmény: #151391

semmi az utána jövő -35%-hoz képest :) Főleg, ha már nem lesz idő esetleg beszállni, mert minden nap limittel esik :D

Re: nincs cím

#151392 rbbj11 Előzmény: #151384

kihangsúlyoznám, hogy az amcsi indexek gyakorlatilag stagnálnak rég, mondjuk chf-ben v. euroban mérve ;)

Az nem felértékelődés meg új csúcs, ha közben reálértékben nem változik semmi. Mert usd le, infla netán még rájön (amikor nem nulla), persze, hogy csak értéket tartva felmegy a rv. értéke. Sztem Európát és mindenek előtt Mo.-t húzták brutál túl....

Re: nincs cím

#151384 rbbj11 Előzmény: #151382

az az igazság, h. 21500-tol kezdenék ujabbakat ráadni, és 22.500 a max. célom, ahol teljesen kiépülne a pozi

blogomra most írtam be a short tippjeimet, itt is elmondom, én zárnék minden longot mindenki helyében :)

Re: nincs cím

#151381 BudFox Előzmény: #151376

Ha ilyen nehezen sikerült felhozni..most már be is adhatnátok nyugodtan :D

elképesztő mi folyik itt...

Hajrá Robbaj - short bővítés.

Re: nincs cím

#151376 Amatoregy Előzmény: #151371

na végre, hogy itt vagy. Tudod milyen nehezen hoztuk ide fel az árfolyamot?

Csak mert neked nem volt jó 20.500-on kiszállni a longból?

Re: nincs cím

#151258 BudFox Előzmény: #151249

Tényleg..egy fontos kérdés...

Most ez a határidő kifut ugyebár év vége előtt...mit csináljon az akinek még megvannak akkor a nyitott pozíciói ?

le kell zárni egyik nap..és megnyitni az új határidőben ?

Re: nincs cím

#151255 akpo7 Előzmény: #151244

Mindjart megtorik a fogadalom. :) Longban gondolkodom, de sztem attores csak du. lesz, ha USA nem fordul le.

Re: nincs cím

#151252 Ricsi Előzmény: #151249

Sajnálom:(

Én most maradok longban, szerintem lesznek új csúcsok európában is.