Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Amatoregy Előzmény: #151371

na végre, hogy itt vagy. Tudod milyen nehezen hoztuk ide fel az árfolyamot?

Csak mert neked nem volt jó 20.500-on kiszállni a longból?