Re: nincs cím 2009. november 11. 13:11 Amatoregy Előzmény: #151371 na végre, hogy itt vagy. Tudod milyen nehezen hoztuk ide fel az árfolyamot? Csak mert neked nem volt jó 20.500-on kiszállni a longból?