Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #151249

Tényleg..egy fontos kérdés...

Most ez a határidő kifut ugyebár év vége előtt...mit csináljon az akinek még megvannak akkor a nyitott pozíciói ?

le kell zárni egyik nap..és megnyitni az új határidőben ?