Re: nincs cím 2009. november 11. 11:07 BudFox Előzmény: #151249 Tényleg..egy fontos kérdés... Most ez a határidő kifut ugyebár év vége előtt...mit csináljon az akinek még megvannak akkor a nyitott pozíciói ? le kell zárni egyik nap..és megnyitni az új határidőben ?